File Rename (1.0.3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: File
pt: Arquivo

en: Save
pt: Salvar

en: Rename
pt: Renomear

en: File name
pt: Nome do arquivo

en: About
pt: Sobre

en: Rename files
pt: Renomear arquivos
