File Rename (1.0.3) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: File
ru: Файл

en: Save
ru: Сохранить

en: Rename
ru: Переименовать

en: File name
ru: Имя файла

en: About
ru: Информация

en: Rename files
ru: Переименовать файлы
