File Resumable Upload (2.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Scheme
ca: Esquema

en: Upload
ca: Puja

en: Remove file
ca: Esborra el fitxer

en: 1 hour | @count hours
ca[0]: 1 hora
ca[1]: @count hores

en: 1 day | @count days
ca[0]: 1 dia
ca[1]: @count dies

en: File ID
ca: ID del fitxer

en: File name
ca: Nom del fitxer

en: File size
ca: Mida del fitxer

en: Browse
ca: Navega

en: Changed
ca: Canviat

en: File upload error. Could not move uploaded file.
ca: Error de càrrega del fitxer. No s'ha pogut moure el fitxer carregat.

en: Maximum upload size
ca: Mida màxima de les càrregues

en: 1 min | @count min
ca[0]: 1 minut
ca[1]: @count minuts

en: 1 sec | @count sec
ca[0]: 1 segon
ca[1]: @count segons

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
ca: La vostra càrrega s'ha canviat de nom per %filename per raons de seguretat.

en: The specified file %name could not be uploaded.
ca: No es pot carregar el fitxer especificat %name.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
ca: Error de càrrega. No s'ha pogut moure l'arxiu carregat %file a la destinació %destination.

en: The file could not be uploaded.
ca: No s'ha pogut carregar el fitxer.

en: 0 sec
ca: 0 seg

en: Starting upload...
ca: Iniciant la càrrega...

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Add a new file
ca: Afegeix un nou fitxer

en: The upload directory %directory for the file field !name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
ca: El directori de pujades %directory per al camp de fitxer !name no s'ha pogut crear o bé no és accessible. Com a conseqüència, un fitxer recentment carregat no s'ha pogut desar en aquest directori i s'ha cancel·lat la càrrega.
