File Resumable Upload (2.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: 1 hour | @count hours
gu[0]: ૧ કલાક
gu[1]: @count કલાકો

en: 1 day | @count days
gu[0]: ૧ દિવસ
gu[1]: @count દિવસો

en: File name
gu: ફાઈલનું નામ

en: File size
gu: ફાઈલ માપ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: 1 min | @count min
gu[0]: ૧ મિનિટ
gu[1]: @count મિનિટો

en: 1 sec | @count sec
gu[0]: ૧ સેકન્ડ
gu[1]: @count સેકન્ડો

en: 0 sec
gu: 0 સેકન્ડ્સ

en: 1 byte | @count bytes
gu[0]: ૧ બાઈટ
    @count બાઈટ્સ

en: @size KB
gu: @size કેબી

en: @size MB
gu: @size એમબી

en: @size GB
gu: @size જીબી

en: Add a new file
gu: નવી ફાઈલ ઉમેરો
