File Resumable Upload (2.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: 1 hour | @count hours
hy[0]: 1 ժամ
hy[1]: @count ժամ

en: 1 day | @count days
hy[0]: 1 օր
hy[1]: @count օր

en: File ID
hy: Ֆայլի  ID

en: File name
hy: Ֆայլի անունը

en: File size
hy: Ֆայլի չափը

en: File upload error. Could not move uploaded file.
hy: Ֆայլի վերբեռնման սխալ։ Չհաջողվեց տեղափոխել վերբեռնված ֆայլը։

en: 1 min | @count min
hy[0]: 1 րոպե
hy[1]: @count րոպե

en: 1 sec | @count sec
hy[0]: 1 վարկյան
hy[1]: @count վարկյան

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
hy: Անվտանգության նկատառումներից ելնելով Ձեր արտաբեռնումը վերանվանվել է %filename:

en: The specified file %name could not be uploaded.
hy: Սահմանված ֆայլը %name  չի կարող վերբեռնվել:

en: The file could not be uploaded.
hy: Ֆայլը հնարավոր չէ վերբեռնվել:

en: 0 sec
hy: 0 վարկյան

en: 1 byte | @count bytes
hy[0]: @count բայթ

en: Starting upload...
hy: Վերբեռնումը սկսվում է․․

en: @size GB
hy: @size գիգաբայթ (GB - ԳԲ)

en: Add a new file
hy: Նոր ֆայլ ավելացնել
