File Resumable Upload (2.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Upload
ku: بارکردن

en: 1 hour | @count hours
ku[0]: 1 کاتژمێر
ku[1]: @count کاتژمێر

en: 1 day | @count days
ku[0]: 1 ڕۆژ
ku[1]: @count ڕۆژ

en: File ID
ku: ID ی پەڕگە

en: File name
ku: ناوی پەڕگە

en: File size
ku: قەبارەی پەڕگە

en: File upload error. Could not move uploaded file.
ku: هەڵە ڕوویدا لە کاتی بارکردنی پەڕگە. نەتوانرا پەڕگەی بارکراو بگوازرێتەوە.

en: Maximum upload size
ku: بەرزترین قەبارەی بارکردن

en: 1 min | @count min
ku[0]: 1 خولەک
ku[1]: @count خولەک

en: 1 sec | @count sec
ku[0]: 1 چرکە
ku[1]: @count چرکە

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
ku: لەبەر چەند هۆکارێکی ئەولەکاری، ناوی پەڕگەکەت گۆڕێنرا بۆ %filename.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
ku: هەڵەیەکی بارکردن. پەڕگەی بارکراو %file نەتوانرا بگوازرێتەوە بۆ پێڕستی %destination.

en: The file could not be uploaded.
ku: ئەم پەڕگەیە نەتوانرا باربکرێت.

en: 0 sec
ku: 0 چرکه‌

en: 1 byte | @count bytes
ku[0]: 1 بایت
ku[1]: @count بایت

en: Starting upload...
ku: دەستدەکات بە بارکردن....

en: @size KB
ku: @size ک.ب.

en: @size MB
ku: @size م.ب.

en: @size GB
ku: @size گ.ب.

en: Add a new file
ku: پەڕگەیەکی نوێ زیادبکە
