File Resumable Upload (2.0.0) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: 1 hour | @count hours
am[0]: 1 ሰዓት
am[1]: @count ሰዓቶች

en: 1 day | @count days
am[0]: 1 ቀን
am[1]: @count ቀኖች

en: 1 min | @count min
am[0]: 1 ደቂቃ
am[1]: @count ደቂቃዎች

en: 1 sec | @count sec
am[0]: 1 ሴኮንድ
am[1]: @count ሴኮንዶች

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
am: ለመረጃ ደህንነት ሲባል ያስቀመጡት ፋይል ስም ወደ %filename ተቀይራል::

en: 1 byte | @count bytes
am[0]: 1 ባይት
am[1]: @count ባይቶች

en: @size KB
am: @size ኬቢ

en: @size MB
am: @size ኤምቢ

en: @size GB
am: @size ጂቢ
