File Resumable Upload (2.0.0) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Upload
be: Загрузіць

en: Remove file
be: Выдаліць файл

en: 1 hour | @count hours
be[0]: 1 гадзіна
be[1]: @count гадзінаў

en: 1 day | @count days
be[0]: 1 дзень
be[1]: @count дні
be[2]: @count дзён

en: File ID
be: Файл ID

en: File name
be: Імя файла

en: File size
be: Памер файла

en: File upload error. Could not move uploaded file.
be: Памылка запампоўкі. Немагчыма перасунуць запампаваны файл.

en: Maximum upload size
be: Максімальны памер загрузкі

en: 1 min | @count min
be[0]: 1 хвіліна
be[1]: @count хв.

en: 1 sec | @count sec
be[0]: 1 секунда
be[1]: @count сек.

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
be: Па меркаваннях бяспекі, ваш файл быў перайменаваны ў %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
be: Абраная файл %name не можа быць загружаны.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
be: Памылка загрузкі. Не магу перамясціць загружаны файл %file да месца прызначэння %destination.

en: The file could not be uploaded.
be: Файл не можа быць апублікаваны.

en: 0 sec
be: 0 сэк.

en: 1 byte | @count bytes
be[0]: 1 byte
be[1]: @count байт

en: Starting upload...
be: Пачатак апублікавання...

en: @size KB
be: @size КБ

en: @size MB
be: @size МБ

en: @size GB
be: @size Гб

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Add a new file
be: Дадаць новы файл

en: The upload directory %directory for the file field !name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
be: Немагчыма стварыць каталог загрузкі %directory для поля файла !name альбо ён недаступен. Па гэтай прычыне загружаны файл не можа быць захаваны ў каталогу, таму і загрузка была адменена.
