File Resumable Upload (2.0.0) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Scheme
cs: Schéma

en: Upload
cs: Nahrát

en: Remove file
cs: Odstranit soubor

en: 1 hour | @count hours
cs[0]: 1 hodina
cs[1]: @count hodiny
cs[2]: @count hodin

en: 1 day | @count days
cs[0]: 1 den
cs[1]: @count dny
cs[2]: @count dnů

en: File ID
cs: ID souboru

en: File name
cs: Název souboru

en: File size
cs: Velikost souboru

en: Browse
cs: Procházet

en: Changed
cs: Změněno

en: File upload error. Could not move uploaded file.
cs: Chyba při nahrání souboru. Nelze přesunout nahraný soubor.

en: Maximum upload size
cs: Maximální velikost nahrávaného souboru

en: Uploading...
cs: Nahrávání probíhá...

en: 1 sec | @count sec
cs[0]: 1 sek
cs[1]: @count sek
cs[2]: @count sek

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
cs: Z bezpečnostních důvodů byl nahraný soubor přejmenován na %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
cs: Zadaný soubor %name nelze nahrát.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
cs: Chyba při nahrávání souboru. Nelze přesunout soubor %file do %destination.

en: The file could not be uploaded.
cs: Soubor nelze nahrát.

en: 0 sec
cs: 0 sekund

en: 1 byte | @count bytes
cs[0]: 1 bajt
cs[1]: @count bajty
cs[2]: @count bajtů

en: Starting upload...
cs: Začínám nahrávání...

en: Field types
cs: Typy polí

en: Add a new file
cs: Přidat soubor

en: The upload directory %directory for the file field !name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
cs: Adresář %directory pro ukládání nahraných souborů z pole !name nebylo možné vytvořit, nebo není přístupný. Nově nahrané soubory nemohou být v tomto adresáři uloženy, proto bylo nahrávání zrušeno.
