File Resumable Upload (2.0.0) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Scheme
gl: Esquema

en: Upload
gl: Subir

en: 1 hour | @count hours
gl[0]: 1 hora
gl[1]: @count horas

en: 1 day | @count days
gl[0]: 1 día
gl[1]: @count días

en: File ID
gl: ID do ficheiro

en: File name
gl: Nome do ficheiro

en: File size
gl: Tamaño do ficheiro

en: Browse
gl: Explorar

en: Changed
gl: Cambiado

en: File upload error. Could not move uploaded file.
gl: Produciuse un erro no envío do ficheiro. Non se puido mover o ficheiro enviado.

en: Maximum upload size
gl: Tamaño máximo de subida

en: 1 sec | @count sec
gl[0]: 1 seg
gl[1]: @count seg

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
gl: Por razóns de seguranza, o seu envío foi renomeado a %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
gl: O arquivo especificado %name non puido subirse.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
gl: Error ao subir. Non se pode mover o arquivo subido %file ao destino %destination.

en: The file could not be uploaded.
gl: Non se puido subir o ficheiro.

en: 0 sec
gl: 0 seg

en: Starting upload...
gl: Comezando a subida...

en: Add a new file
gl: Engadir un arquivo novo

en: The upload directory %directory for the file field !name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
gl: O directorio de subida de arquivos %directory para o campo de arquivo !name non se puido crear ou non é accesible. Por iso, un arquivo que se estaba subindo o servidor non se puido gardar alí e a subida foi cancelada.
