File Resumable Upload (2.0.0) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: 1 hour | @count hours
ka[0]: 1 საათი
ka[1]: @count საათი

en: 1 day | @count days
ka[0]: 1 დღე
ka[1]: @count დღე

en: File ID
ka: ფაილის ID

en: File name
ka: ფაილის სახელი

en: File size
ka: ფაილის ზომა

en: File upload error. Could not move uploaded file.
ka: შეცდომა ფაილის ატვირთვისას. ატვირთული ფაილის გადაადგილება ვერ მოხერხდა.

en: 1 min | @count min
ka[0]: 1 წუთი
ka[1]: @count წუთი

en: 1 sec | @count sec
ka[0]: 1 წამი
ka[1]: @count წამი

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
ka: უსაფრთხოების მიზნით თქვენი ატვირთული ფაილის სახელი შეიცვალა %filename-ით.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
ka: ატვირთვის შეცდომა. ატვირთული ფაილის %file დანიშნულების ადგილზე %destination გადატანა ვერ მოხერხდა.

en: 0 sec
ka: 0 წამი

en: 1 byte | @count bytes
ka[0]: 1 ბაიტი
ka[1]: @count ბაიტი

en: @size KB
ka: @size კბ

en: @size MB
ka: @size მბ

en: @size GB
ka: @size გბ
