File Resumable Upload (2.0.0) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Scheme
sk: Schéma

en: Upload
sk: Nahrať

en: 1 hour | @count hours
sk[0]: 1 hod
sk[1]: @count hod
sk[2]: @count hod

en: 1 day | @count days
sk[0]: @count deň
sk[1]: @count dni
sk[2]: @count dní

en: File ID
sk: ID súboru

en: File name
sk: Názov súboru

en: File size
sk: Veľkosť súboru

en: Browse
sk: Prehľadávať

en: Changed
sk: Zmenené

en: File upload error. Could not move uploaded file.
sk: Chyba pri nahrávaní. Nahrávaný súbor nie je možné presunúť.

en: Maximum upload size
sk: Maximálna veľkosť nahraného súboru

en: 1 sec | @count sec
sk[0]: 1 s
sk[1]: @count s
sk[2]: @count s

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
sk: Z bezpečnostných dôvodov bol váš nahraný súbor premenovaný na %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
sk: Špecifikovaný súbor %name nemohol byť nahraný.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
sk: Chyba pri nahrávaní. Nepodarilo sa uložiť súbor %file do %destination.

en: The file could not be uploaded.
sk: Súbor nemôže byť nahratý.

en: 0 sec
sk: 0 sekúnd

en: 1 byte | @count bytes
sk[0]: @count bajt
sk[1]: @count bajty
sk[2]: @count bajtov

en: Starting upload...
sk: Začína nahrávanie...

en: Field types
sk: Typy polí

en: Add a new file
sk: Pridať nový súbor
