File Resumable Upload (2.0.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Upload
ast: Xubir

en: 1 hour | @count hours
ast[0]: 1 hora
ast[1]: @count hores

en: 1 day | @count days
ast[0]: 1 día
ast[1]: @count díes

en: File ID
ast: ID del ficheru

en: File name
ast: Nome del ficheru

en: File size
ast: Tamañu del ficheru
