File Resumable Upload (2.0.1) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Upload
az: Yükləmə

en: 1 hour | @count hours
az[0]: 1 saat
az[1]: @count saat

en: 1 day | @count days
az[0]: 1 gün
az[1]: @count gün

en: File ID
az: Fayl İD-si

en: File name
az: Fayl adı

en: File size
az: Fayl ölçüsü

en: Changed
az: Dəyişdi

en: File upload error. Could not move uploaded file.
az: Fayl yükləmə xətası. Yüklənmiş faylı köçürmək mümkün olmadı.

en: Maximum upload size
az: Maksimum yükləmə ölçüsü

en: 1 min | @count min
az[0]: 1 dəqiqə
az[1]: @count dəqiqə

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
az: Təhlükəsizlik səbəbi ilə yükləmənizin adı %filename olaraq dəyişdirildi.

en: The specified file %name could not be uploaded.
az: Göstərilən %name faylı yükləmək mümkün olmadı.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
az: Yükləmə xətası. Yüklənmiş fayl %fayl təyinat %destination yerinə köçürmək mümkün olmadı.

en: The file could not be uploaded.
az: Faylı yükləmək mümkün olmadı.

en: 0 sec
az: 0 san

en: Starting upload...
az: Yükləmə başlayır...

en: Field types
az: Sahə növləri

en: Add a new file
az: Yeni fayl əlavə edin
