File Resumable Upload (2.0.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Upload
bn: আপলোড

en: 1 hour | @count hours
bn[0]: 1 ঘন্টা
bn[1]: @count ঘন্টা

en: 1 day | @count days
bn[0]: 1 দিন
bn[1]: @count দিন

en: File name
bn: ফাইল নাম

en: 0 sec
bn: 0 সেকেন্ড

en: @size KB
bn: @size কিলোবাইট

en: @size MB
bn: @size মেগাবাইট
