File Resumable Upload (2.0.1) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Upload
el: Αποστολή

en: 1 hour | @count hours
el[0]: 1 ώρα
el[1]: @count ώρες

en: 1 day | @count days
el[0]: 1ημέρα
el[1]: @count ημέρες

en: File ID
el: ID αρχείου

en: File name
el: Όνομα αρχείου

en: File size
el: Μέγεθος αρχείου

en: Browse
el: Εξερεύνηση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: File upload error. Could not move uploaded file.
el: Σφάλμα στην αποστολή του αρχείου. Δεν ήταν δυνατή η μετακίνηση του απεσταλμένου αρχείου.

en: Maximum upload size
el: Μέγιστο μέγεθος υποβολής

en: 1 min | @count min
el[0]: 1 λεπτό
el[1]: @count λεπτά

en: 1 sec | @count sec
el[0]: 1 δευτερόλεπτο
el[1]: @count δευτερόλεπτα

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
el: Για λόγους ασφαλείας το απεσταλμένο αρχείο σας έχει μετονομαστεί σε %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
el: Η αποστολή του επιλεγμένου αρχείου %name δεν ήταν δυνατή.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
el: Σφάλμα στην αποστολή του αρχείου. Δεν ήταν δυνατή η αποστολή του αρχείου %file στον προορισμό %destination.

en: The file could not be uploaded.
el: Η αποστολή του αρχείου δεν ήταν δυνατή.

en: 0 sec
el: 0 δευτ

en: Starting upload...
el: Έναρξη αποστολής...

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Add a new file
el: Προσθήκη νέου αρχείου

en: The upload directory %directory for the file field !name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
el: Ο φάκελος αποστολής %directory για το πεδίο αρχείου !name δεν μπόρεσε να δημιουργηθεί ή δεν είναι προσπελάσιμος. Ως αποτέλεσμα, το απεσταλμένο αρχείο δεν μπόρεσε να αποθηκευτεί στο φάκελο, και η αποστολή ακυρώθηκε.
