File Resumable Upload (2.0.1) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Scheme
hu: Séma

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Remove file
hu: Fájl eltávolítása

en: 1 hour | @count hours
hu[0]: 1 óra
hu[1]: @count óra

en: 1 day | @count days
hu[0]: 1 nap
hu[1]: @count nap

en: File ID
hu: Fájl azonosító

en: File name
hu: Fájlnév

en: File size
hu: Fájlméret

en: Browse
hu: Böngészés

en: Changed
hu: Módosítva

en: File upload error. Could not move uploaded file.
hu: Fájlfeltöltési hiba. A feltöltött fájl nem mozgatható.

en: Maximum upload size
hu: A legnagyobb feltölthető méret

en: Uploading...
hu: Feltöltés…

en: 1 min | @count min
hu[0]: 1 perc
hu[1]: @count perc

en: 1 sec | @count sec
hu[0]: 1 másodperc
hu[1]: @count másodperc

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
hu: Biztonsági okokból a feltöltött fájl át lett nevezve. Az új név: %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
hu: A megadott %name fájl nem tölthető fel.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
hu: Fájlfeltöltési hiba. A feltöltött fájl (%file) nem mozgatható el a célkönyvtárba (%destination).

en: The file could not be uploaded.
hu: A fájl nem tölthető fel.

en: 0 sec
hu: 0 másodperc

en: 1 byte | @count bytes
hu[0]: 1 byte
hu[1]: @count byte

en: Starting upload...
hu: Feltöltés indítása...

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Add a new file
hu: Új fájl hozzáadása

en: The upload directory %directory for the file field !name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
hu: !name fájlmezőhöz tartozó %directory feltöltési könyvtár nem hozható létre vagy nem hozzáférhető. Emiatt az újonnan feltöltött fájlt nem lehet ebbe a könyvtárba menteni és a feltöltés meg lett szakítva.

en: The "@name" option must contain a valid value. You may either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes).
hu: „@name” mezőnek érvényes értéket kell tartalmaznia. Vagy üresen kell hagyni, vagy meg kell adni egy értéket, például: „512” (bájt), „80 KB” (kilobájt) or „50 MB” (megabájt).

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes could be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
hu: A feltöltött fájlok engedélyezett fájlméretének korlátozásához meg kell adni egy értéket „512” (bájt), „80K” (kilobájt) vagy „50M” (megabájt) formátumban. Üresen hagyva csak a PHP-ban beállított (ha van) legnagyobb beküldési és fájlfeltöltési méret korlátozza. Ennek értéke jelenleg <strong>%limit</strong>.
