File Resumable Upload (2.0.1) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Scheme
oc: Esquèma

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: 1 hour | @count hours
oc[0]: 1 ora
oc[1]: @count oras

en: 1 day | @count days
oc[0]: 1 jorn
oc[1]: @count jorns

en: File ID
oc: Identificant (ID) de fichièr

en: File name
oc: Nom del fichièr

en: File size
oc: Talha del fichièr

en: Browse
oc: Percórrer

en: Changed
oc: Modificat

en: File upload error. Could not move uploaded file.
oc: Error dins lo transferiment de fichièrs. Impossible de desplaçar lo fichièr transferit.

en: Maximum upload size
oc: Talha maximala dels mandadisses

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
oc: Vòstra càrrega s'ha canviat de nom per %filename per raons de seguretat.

en: The specified file %name could not be uploaded.
oc: Se pòt pas carregat lo fichièr especificat %name.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
oc: Error de càrrega. Es pas estat possible de moure l'archiu carregat %file a la destinacion %destination.

en: The file could not be uploaded.
oc: Es pas estat possible de cargar lo fichièr.

en: 0 sec
oc: 0 seg

en: Starting upload...
oc: Començament del transferiment...

en: @size KB
oc: @size Ko

en: @size MB
oc: @size Mo

en: @size GB
oc: @size Go

en: Add a new file
oc: Apondètz un fichièr novèl

en: The upload directory %directory for the file field !name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
oc: Lo dorsièr de pujadas %directory pel camp de fichièr !name no s'ha pogut crear o ben es pas accessible. Coma conseqüéncia, un fichièr recentment carregat no s'ha pogut enregistrar en aqueste dorsièr e s'ha anullat la càrrega.
