File Resumable Upload (2.0.1) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Upload
th: อัพโหลด

en: 1 hour | @count hours
th[0]: 1 ชั่วโมง
th[1]: @count ชั่วโมง

en: 1 day | @count days
th[0]: 1 วัน
th[1]: @count วัน

en: File ID
th: รหัสไฟล์

en: File size
th: ขนาดไฟล์

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: File upload error. Could not move uploaded file.
th: การอัปโหลดไฟล์ผิดพลาด ไม่สามารถย้ายไฟล์

en: Maximum upload size
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด

en: 1 min | @count min
th[0]: 1 นาที
th[1]: @count นาที

en: 1 sec | @count sec
th[0]: 1 วินาที
th[1]: @count วินาที

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
th: เพื่อความปลอดภัยไฟล์ของคุณได้ถูกเปลี่ยนชื่อเป็น %filename

en: The specified file %name could not be uploaded.
th: ไฟล์ %name ที่ระบุไม่สามารถอัปโหลดได้

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
th: อัปโหลดผิดพลาด ไม่สามารถย้ายไฟล์ %file ไปยังปลายทาง %destination

en: 0 sec
th: 0 วินาที

en: 1 byte | @count bytes
th[0]: 1 ไบต์
th[1]: @count ไบต์

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
