File Resumable Upload (2.0.1) - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Scheme
uk: Схема

en: Upload
uk: Викласти

en: Remove file
uk: Видалити файл

en: 1 hour | @count hours
uk[0]: @count година
uk[1]: @count години
uk[2]: @count годин

en: 1 day | @count days
uk[0]: @count день
uk[1]: @count дні
uk[2]: @count днів

en: File ID
uk: ID файла

en: File name
uk: Назва файла

en: File size
uk: Розмір файла

en: Browse
uk: Огляд

en: Changed
uk: Змінено

en: File upload error. Could not move uploaded file.
uk: Помилка викладання файла. Неможливо перемістити викладений файл.

en: Maximum upload size
uk: Максимальний розмір відвантаження на сайт

en: Uploading...
uk: Завантажується....

en: 1 min | @count min
uk[0]: @count хв
uk[1]: @count хв
uk[2]: @count хв

en: 1 sec | @count sec
uk[0]: @count с
uk[1]: @count с
uk[2]: @count с

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
uk: Викладений файл з міркувань безпеки було перейменовано у %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
uk: Неможливо викласти зазначений файл %name.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
uk: Помилка викладання. Неможливо перемістити викладений файл (%file) до місця призначення (%destination).

en: The file could not be uploaded.
uk: Неможливо викласти файл.

en: 0 sec
uk: 0 сек

en: 1 byte | @count bytes
uk[0]: @count байт
uk[1]: @count байти
uk[2]: @count байтів

en: Starting upload...
uk: Початок відвантаження...

en: @size KB
uk: @size КБ

en: @size MB
uk: @size МБ

en: @size GB
uk: @size ГБ

en: Field types
uk: Типи полів

en: Add a new file
uk: Додати новий файл

en: The upload directory %directory for the file field !name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
uk: Неможливо створити або немає доступу до каталогу відвантажень %directory файлового поля !name. В цьому каталозі неможливо зберегти щойно відвантажений файл і внаслідок цього відвантаження відмінено.

en: The "@name" option must contain a valid value. You may either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes).
uk: Опція "@name" має містити припустиме значення. Можна залишити текстове поле порожнім або ввести значення на кшталт "512" (байти), "80 KB" (кілобайти) або "50 MB" (мегабайти).

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes could be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
uk: Для встановлення дозволеного розміру файлу введіть таке значення як "512" (байт), "80 KB" (кілобайт) або "50 MB" (мегабайт). Якщо значення немає, розміри файлів можуть обмежуватись лише налаштуваннями PHP щодо максимального розміру повідомлення та викладеного файлу (поточні обмеження <strong>%limit</strong>).
