File Resumable Upload (2.0.2) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Upload
eo: Alŝutu

en: 1 hour | @count hours
eo[0]: 1 horo
eo[1]: @count horoj

en: 1 day | @count days
eo[0]: 1 tago
eo[1]: @count tagoj

en: File upload error. Could not move uploaded file.
eo: Dosiera alŝuta eraro. Ne povis movi alŝutitan dosieron.

en: 1 sec | @count sec
eo[0]: 1 sek
eo[1]: @count sek

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
eo: Por sekurecaj kialoj, via alŝuto renomiĝis al %filename.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
eo: Alŝuta eraro. Ne povis movi alŝutitan dosieron (%file) al destino %destination.

en: 0 sec
eo: 0 sek

en: 1 byte | @count bytes
eo[0]: 1 bajto
eo[1]: @count bajtoj

en: Add a new file
eo: Alkroĉu novan dosieron
