File Resumable Upload (2.0.2) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Scheme
he: סכמה

en: Upload
he: העלאה

en: 1 hour | @count hours
he[0]: שעה אחת
he[1]: @count שעות

en: 1 day | @count days
he[0]: יום אחד
he[1]: @count ימים

en: File ID
he: מזהה קובץ

en: File name
he: שם קובץ

en: File size
he: גודל קובץ

en: Changed
he: השתנה

en: File upload error. Could not move uploaded file.
he: העלאת הקובץ נכשלה. לא ניתן להזיז את הקובץ שהגיע.

en: Maximum upload size
he: גודל קובץ מירבי

en: 1 min | @count min
he[0]: דקה אחת
he[1]: @count דקות

en: 1 sec | @count sec
he[0]: שנייה אחת
he[1]: @count שניות

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
he: מסיבות אבטחה שונה שם ההעלאה שלך ל-%filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
he: לא ניתן להעלות את הקובץ %name.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
he: שגיאת העלאה. לא ניתן להזיז את הקובץ %file שהועלה ליעד %destination.

en: The file could not be uploaded.
he: לא ניתן להעלות את הקובץ.

en: 0 sec
he: אפס שניות

en: 1 byte | @count bytes
he[0]: בית אחד
he[1]: @count בתים

en: Starting upload...
he: מהחילה העלאה...

en: Add a new file
he: הוספת קובץ
