File Resumable Upload (2.0.2) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Upload
kk: Жүктеу

en: 1 hour | @count hours
kk[0]: 1 сағат

en: 1 day | @count days
kk[0]: @count күн

en: File upload error. Could not move uploaded file.
kk: Файлды жүктеу қатесі. Жүктелген файлды роналастыру мүмкін емес.

en: 1 min | @count min
kk[0]: @count мин

en: 1 sec | @count sec
kk[0]: 1 сек

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
kk: Қауіпсіздік себептерімен, сіздің қайта қотарылған файлыңыздың атауы %filename болып ауыстырылды.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
kk: Жүктеу барысында қате. Тағайындау толтырылған %destination файлды %file басқаша орналастыруға сәті түспеді

en: 0 sec
kk: 0 секунд

en: 1 byte | @count bytes
kk[0]: 1 байт
