File Resumable Upload (2.0.2) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Scheme
kn: ಸ್ಕೀಮ್

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: 1 hour | @count hours
kn[0]: ೧ ಗಂಟೆ
kn[1]: @count ಗಂಟೆಗಳು

en: 1 day | @count days
kn[0]: ೧ ದಿನ
kn[1]: @count ದಿನಗಳು

en: Browse
kn: ವೀಕ್ಷಿಸು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: 1 min | @count min
kn[0]: ೧ ನಿಮಿಷ
kn[1]: @count ನಿಮಿಷಗಳು

en: 1 sec | @count sec
kn[0]: ೧ ಸೆಕೆಂಡ್
kn[1]: @count ಸೆಕೆಂಡ್ ಗಳು

en: 0 sec
kn: ೦ ಸೆಕೆಂಡ್

en: 1 byte | @count bytes
kn[0]: ೧ ಬೈಟ್
kn[1]: @count ಬೈಟ್ ಗಳು
