File Resumable Upload (2.0.2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: 1 hour | @count hours
sq[0]: 1 orë
sq[1]: @count orë

en: 1 day | @count days
sq[0]: 1 ditë
sq[1]: @count ditë

en: File upload error. Could not move uploaded file.
sq: Gabim në ngarkimin e skedarit. Nuk mundi të lëviz skedarin e ngarkuar.

en: 1 sec | @count sec
sq[0]: 1 sek
sq[1]: @count sek

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
sq: Për arsye sigurie, skedari që keni ngarkuar është riemërtuar në %filename.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
sq: Gabim në ngarkim. E pamundur lëvizja e skedarit  të ngarkuar %file në destinimin %destination.

en: 0 sec
sq: 0 sek

en: 1 byte | @count bytes
sq[0]: 1 byte
sq[1]: @count byte
