File Resumable Upload (2.0.3) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Upload
nn: Last opp

en: 1 hour | @count hours
nn[0]: 1 time
nn[1]: @count timar

en: 1 day | @count days
nn[0]: 1 dag
nn[1]: @count dagar

en: File upload error. Could not move uploaded file.
nn: Filopplastingsfeil. Kunne ikkje flytte den opplasta fila.

en: 1 sec | @count sec
nn[0]: 1 sek
nn[1]: @count sek

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
nn: Av sikringsgrunnar har namnet på den opplasta fila blitt endra til %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
nn: Fila %name kunne ikkje lastast opp.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
nn: Opplastingsfeil. Kunne ikkje flytte opplasta fil %file til målmappe %destination.

en: 0 sec
nn: 0 sek

en: 1 byte | @count bytes
nn[0]: 1 byte
nn[1]: @count byte

en: Add a new file
nn: Legg til ei ny fil
