File Resumable Upload (2.0.3) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: File ID
bo: ཡིག་ཆའི་ཨང་རྟགས

en: File name
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: File size
bo: ཡིག་ཆའི་ཆེ་ཆུང

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: File upload error. Could not move uploaded file.
bo: ཡིག་ཆ་ཡར་འཇུག་གི་ནོར་འཁྲུལ། ཡར་འཇུག་བྱས་པའི་ཡིག་ཆ་སྤོར་མི་ཐུབ།

en: Maximum upload size
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་ཡར་སྤྲོད་ཚད

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
bo: བདེ་འཇགས་ཀྱི་ཆེད་དུ། ཁྱེད་ཀྱི་ཡར་འཇུག་ལ་མིང་%filename་ཞེས་བཏགས་ཡོད།

en: The specified file %name could not be uploaded.
bo: དམིགས་འཛུགས་བྱས་པའི་ཡིག་ཆ་%name་ཡར་འཇུག་བྱས་མ་ཐུབ།

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
bo: ཡར་འཇུག་གི་ནོར་འཁྲུལ། འཇུག་གནས་%destination་ལ་ཡར་འཇུག་བྱས་པའི་ཡིག་ཆ་%file་སྤོས་མ་ཐུབ།

en: The file could not be uploaded.
bo: ཡིག་ཆ་དེ་ཡར་སྤྲོད་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: 0 sec
bo: སྐར་ཆ་༠

en: Starting upload...
bo: ཡར་སྤྲོད་འགོ་འཛུགས་བཞིན་པ

en: @size KB
bo: @size TB

en: Add a new file
bo: ཡིག་ཆ་གསར་པ་ཞིག་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ

en: The upload directory %directory for the file field !name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
bo: ཡིག་ཆའི་གནས་ཁོངས་!name་ལ་ཡར་སྤྲོད་ཀྱི་འཇུག་སྣོད་%directory་གསར་སྐྲུན་བྱས་མ་ཐུབ་པའམ་ཡང་ན་བེད་སྤྱོད་བྱས་མ་ཐུབ། དེའི་རྐྱེན་གྱིས་གསར་དུ་ཡར་སྤྲོད་བྱས་པའི་ཡིག་ཆ་ཞིག་འཇུག་སྣོད་འདིའི་ནང་དུ་ཉར་ཚགས་བྱེད་མི་ཐུབ་པ་དང་ཡར་སྤྲོད་དེ་ཕྱིར་འཐེན་བྱས་ཚར།
