File Resumable Upload (2.0.3) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Remove file
et: Eemalda fail

en: 1 hour | @count hours
et[0]: 1 tund
et[1]: @count tundi

en: 1 day | @count days
et[0]: 1 päev
et[1]: @count päeva

en: File ID
et: Faili ID

en: File name
et: Faili nimi

en: File size
et: Faili suurus

en: Browse
et: Sirvi

en: Changed
et: Muudetud

en: File upload error. Could not move uploaded file.
et: Faili üleslaadimine ebaõnnestus. Üleslaetud faili liigutamine ebaõnnestus.

en: Maximum upload size
et: Üleslaaditava faili maksimaalne suurus

en: 1 min | @count min
et[0]: 1 minut
et[1]: @count minutit

en: 1 sec | @count sec
et[0]: 1 sekund
et[1]: @count sekundit

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
et: Turvakaalutlustel on üles laetud fail ümber nimetatud failiks %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
et: Määratud faili %name ei olnud võimalik üles laadida.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
et: Viga faili üleslaadimisel. Faili %file ei olnud võimalik teisaldada kataloogi %destination.

en: The file could not be uploaded.
et: Faili ei õnnestunud üles laadida.

en: 0 sec
et: 0 sek

en: 1 byte | @count bytes
et[0]: 1 bait
et[1]: @count baiti

en: Starting upload...
et: Üleslaadimise alustamine...

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Add a new file
et: Lisa uus fail
