File Resumable Upload (2.0.3) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Scheme
pl: Schemat

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: 1 hour | @count hours
pl[0]: 1 godzina
pl[1]: @count godziny
pl[2]: @count godzin

en: 1 day | @count days
pl[0]: 1 dzień
pl[1]: @count dni
pl[2]: @count dni

en: File ID
pl: Identyfikator pliku

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: File size
pl: Wielkość pliku

en: Browse
pl: Przeglądanie

en: Changed
pl: Zmieniono

en: File upload error. Could not move uploaded file.
pl: Błąd wysyłania pliku. Nie udało się przenieść wysłanego pliku.

en: Maximum upload size
pl: Maksymalny rozmiar pliku.

en: Uploading...
pl: Wysyłanie...

en: 1 min | @count min
pl[0]: 1 min
pl[1]: @count minuty
pl[2]: @count minut

en: 1 sec | @count sec
pl[0]: 1 sekunda
pl[1]: @count sekundy
pl[2]: @count sekund

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
pl: Ze względów bezpieczeństwa nazwę wysłanego pliku zmieniono na %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
pl: Nie udało się wysłać pliku %name.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
pl: Błąd w trakcie wysyłania. Próba przeniesienia pliku %file do katalogu docelowego %destination nie powiodła się.

en: The file could not be uploaded.
pl: Nie udało się wysłać pliku.

en: 0 sec
pl: 0 sek

en: 1 byte | @count bytes
pl[0]: 1 bajt
pl[1]: @count bajty
pl[2]: @count bajtów

en: Starting upload...
pl: Rozpoczęto wysyłanie...

en: Field types
pl: Typy pól

en: Add a new file
pl: Dodaj nowy plik

en: The upload directory %directory for the file field !name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
pl: Katalog %directory dla pliku !name nie mógł zostać utworzony albo jest niedostępny. W konsekwencji nie udało się zapisać pliku i wysłanie pliku zostało anulowane.

en: The "@name" option must contain a valid value. You may either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes).
pl: Opcja "@name" musi zawierać poprawną wartość. Możesz pozostawić pole tekstowe puste lub też wprowadzić łańcuch znaków, jak "512" (bajtów), "80 KB" (kilobajtów) lub "50 MB" (megabajtów).
