File Resumable Upload (2.0.3) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Upload
sl: Nalaganje

en: 1 hour | @count hours
sl[0]: 1 ura
sl[1]: @count uri
sl[2]: @count ure
sl[3]: @count ur

en: 1 day | @count days
sl[0]: 1 dan
sl[1]: @count dneva
sl[2]: @count dnevi
sl[3]: @count dni

en: File size
sl: Velikost datoteke

en: File upload error. Could not move uploaded file.
sl: Napaka pri nalaganju. Datoteke ni bilo možno premakniti.

en: Maximum upload size
sl: Največja velikost naložene datoteke

en: 1 sec | @count sec
sl[0]: 1 sek
sl[1]: @count sek
sl[2]: @count sek
sl[3]: @count sek

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
sl: Zaradi varnostnih razlogov je bila naložena datoteka preimenovana v %filename.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
sl: Napaka med nalaganjem. Naložene datoteke %file  ni bilo mogoče premakniti na željeno mesto %destination.

en: 0 sec
sl: 0 sek

en: 1 byte | @count bytes
sl[0]: 1 byte
sl[1]: @count byta
sl[2]: @count byti
sl[3]: @count bytov
