File Resumable Upload (2.0.3) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: File name
ug: ھۆججەت نامى

en: File size
ug: ھۆججەت سىغىمى

en: Browse
ug: كۆرۈش

en: The upload directory %directory for the file field !name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
ug: 文件字段 !name 的上传目录 %directory 不能创建或不可访问。新上传的文件不能保存于此目录，上传被取消。
