File sync (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Hostname
cy: Enw gwesteiwr
