File sync (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Port
gl: Porto

en: - Select -
gl: - Seleccione -
