File sync (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Password
oc: Senhal

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Hostname
oc: Nom d'òste

en: Port
oc: Pòrt

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
