File sync (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Password
uk: Пароль

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: Port
uk: Порт

en: Plugin
uk: Плаґін

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Source path
uk: Шлях до джерела

en: Plugin ID
uk: ID плаґіну
