File sync (8.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo
