File sync (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Password
is: Lykilorð

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: - Select -
is: - Velja -
