File sync (8.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Port
lt: Šliuzas

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
