File sync (8.x-1.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ
