File sync (8.x-1.0-alpha4) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Username
br: Anv implijer

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Plugin
br: Lugant
