File sync (8.x-1.0-alpha6) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ
