File sync (8.x-1.0-alpha6) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Source path
ro: Cale sursă

en: Plugin ID
ro: ID-ul plugin-ului
