File sync (8.x-1.0-alpha7) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Enabled
it: Attivato

en: Yes
it: Sì

en: Settings
it: Impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Hostname
it: Nome host

en: Port
it: Porta

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Source path
it: Percorso di origine

en: Plugin ID
it: ID del plugin
