File sync (8.x-1.0-alpha8) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Port
bn: পোর্ট
