File sync (8.x-1.0-alpha8) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Enabled
id: Aktif

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Password
id: Sandi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Hostname
id: Nama host

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Plugin ID
id: ID Plugin
