File sync (8.x-1.0-alpha8) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: Hostname
ml: ഹോസ്റ്റിന്റെ പേര്
