File sync (8.x-1.0-alpha8) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Port
ta: துறை

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
