File sync (8.x-1.0-alpha9) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Port
be: Порт

en: - Select -
be: - Выбраць -
