File sync (8.x-1.0-alpha9) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Port
ka: პორტი

en: Plugin
ka: ჩანართი
