File sync (8.x-1.0-alpha9) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Port
ku: دەروازە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
